X

ТВ Програма

  • 01:40
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    03:50
    БРАЧЕН СУДИЈА
    04:05
    СПОРТСКО СТУДИО
    05:35
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:00
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:55
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    11:15
    ТОП ШОП
    11:40
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    12:45
    ТОП ШОП
    13:15
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    14:30
    ДИЛА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    САМЕЦ ВО БРАКОТ
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    МИЛОСТ
    21:20
    ДИЛА
    22:20
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ПРЕГЛЕД НА ДЕНОТ
    23:30
    ДНЕВНИК
  • 00:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    01:05
    ЈАДИ БУРЕК
    02:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:40
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:20
    ПРИЈАТЕЛИ
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:00
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:55
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    11:15
    ТОП ШОП
    11:40
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    12:45
    ТОП ШОП
    13:15
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    14:15
    ДИЛА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    САМЕЦ ВО БРАКОТ
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:45
    МИЛОСТ
    21:00
    ЕП КОШАРКА: МАКЕДОНИЈА - ХРВАТСКА
    22:30
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ПРЕГЛЕД НА ДЕНОТ
    23:30
    ДНЕВНИК
  • 00:05
    ЈАДИ БУРЕК
    02:35
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:25
    ЈАДИ БУРЕК
    05:25
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:10
    ПРИЈАТЕЛИ
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:30
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:55
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    11:15
    ТОП ШОП
    11:40
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:45
    ТОП ШОП
    13:15
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    14:15
    ДИЛА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    МИЛОСТ
    21:20
    ДИЛА
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    ЖЕНИТЕ ОД ДЕДИЊЕ
  • 00:05
    ЈАДИ БУРЕК
    03:25
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:35
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:20
    ПРИЈАТЕЛИ
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:00
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:55
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    10:15
    ТОП ШОП
    11:40
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:45
    ТОП ШОП
    13:15
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    14:15
    ДИЛА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    МИЛОСТ
    21:20
    ДИЛА
    22:50
    ДНЕВНИК
    23:15
    ЖЕНИТЕ ОД ДЕДИЊЕ
  • 00:05
    ЈАДИ БУРЕК
    02:35
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    04:20
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:20
    ПРИЈАТЕЛИ
    06:45
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    08:30
    НА ДНЕВЕН РЕД
    10:00
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    10:50
    МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА
    11:15
    ТОП ШОП
    11:40
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:00
    ВЕСТИ
    12:10
    ДИВИ ЈАГОДИ
    12:45
    ТОП ШОП
    13:15
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    14:15
    ДИЛА
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    СЕ ИЛИ НЕШТО
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:40
    МИЛОСТ
    21:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВЛЕГУВАЊЕ ВО КУЌАТА (ЖИВО)
    23:30
    ДНЕВНИК
  • 00:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    01:30
    ЈАДИ БУРЕК
    03:10
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:20
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:05
    ПРИЈАТЕЛИ
    07:00
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    08:00
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    10:00
    ПРАСЕНЦЕТО ПЕПА
    10:05
    МАША И МЕДО
    10:10
    МИА И ЈАС
    10:30
    ЈАВАЧИ НА ЗМЕЈОВИ
    10:50
    КУЌАТА НА АНУБИС
    11:05
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    12:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    14:30
    МИЛОСТ
    16:00
    ВЕСТИ
    16:30
    МИЛОСТ
    18:00
    ЕП КОШАРКА: МАКЕДОНИЈА - ГРЦИЈА
    19:30
    ДНЕВНИК
    20:00
    ЛОТО
    20:10
    КАРАДАЈ
    21:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВЛЕГУВАЊЕ ВО КУЌАТА (ЖИВО)
    23:30
    ДНЕВНИК
  • 00:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    01:40
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    04:10
    ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА
    05:20
    СЕ ЗА ЉУБОВ
    05:50
    РИБАРСКА ВИСТИНА
    06:30
    ПРИЈАТЕЛИ
    07:00
    МАКЕДОНСКА МУЗИКА
    10:15
    ПРАСЕНЦЕТО ПЕПА
    10:25
    МИА И ЈАС
    10:45
    ЈАВАЧИ НА ЗМЕЈОВИ
    11:05
    КУЌАТА НА АНУБИС
    11:10
    МАКЕДОНСКИ ПРИКАЗНИ
    13:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО
    14:20
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    15:00
    ЕП КОШАРКА: МАКЕДОНИЈА - ХОЛАНДИЈА
    16:40
    ВЕСТИ
    16:30
    МАКЕДОНСКИ СТАРИ ПРИКАЗНИ
    17:30
    БРАЧЕН СУДИЈА
    19:00
    ДНЕВНИК
    19:30
    МАША И МЕДО
    19:35
    ЕДНООКИ
    20:00
    НЕ ТАГУВАЈ ПО МЕНЕ
    21:10
    КАРАДАЈ
    22:00
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ПРЕГЛЕД НА ДЕНОТ
    23:00
    ДНЕВНИК
    23:30
    ГОЛЕМИОТ БРАТ - ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ЖИВО