Џет-Сет
19. May 2016 - 10:08

Ги разбрани страстите: Без долен веш на црвениот тепих!

Убавицата Бела Хадид се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Кан, а со својот изглед ги засени сите останати.

Таа ги собра буквално сите погледи, а фотографите и камерманите не можеа да се оттргнат од неа.

Убавата 19-годишна моделка носеше екстремно провокативен црвен фустан, кој го истакнуваше секој сантиметар од нејзиното тело.

Погледнете како изгледаше таа.

bela hadid

7bela hadid

6bela hadid

3baea hadid

2bela hadid

1bela hadid

5bela hadid

4bela hadid

9bela hadid