Џет-Сет
14. јуни 2016 - 15:42

Жешка како никогаш досега: Елена Ристеска гола им посака добра ноќ на фановите!

Елена Ристеска често на фановите им дозволува да ѕирнат во нејзиното секојдневие.

Од нејзината внука Делфина до сестра и и другарките, па се до нејзините спортски активности Елена обожава да позира во секоја пригода. Но сега тоа го стори пред спиење во разголено секси издание.

Очигледно подготвена за туш и добар сон, таа во природно издание и сосема гола им порача добра ноќ на фановите. Елена не послужи само со голи раменици, но и тоа е доволно за таа да ја заскокотка машката фантазија.

1elena