Џет-Сет
6. May 2018 - 21:16

Жената на познатиот музичар се сликаше гола: Кога ќе ја видите фотографијата ќе ви биде јасно зошто Јелена Розга ја замени со неа

Секси пијанстката се сликаше гола, само во танга и ги покажа бујните гради и задникот.

По раскинувањето на долгогодишната врска со Јелена Розга, вплови во романса со пијанистката Лола Астанов.

Стјепан Хаусер не крие дека е среќен покрај сегашната избраничка, а за нејзиниот изглед многумина зборуваат. Мажите му завидуваат, а Лола докажа дека има и зошто и тоа со најновата фотографија.

Lola je objavila veoma izazovnu fotografiju

Имено, секси пијанистката се сликала гола, само по танга гаќички, покажувајќи го задникот и градите.