Џет-Сет
29. January 2017 - 15:56

Сара Мејс во целосно ПРОВИДЕН фустан!

Веќе извесен период Сара Мејс соработува со модната дизајнерка Фросина Ангеловска, а нејзиниот имиџот постојано ја изненадува публиката.

Таа стана похрабра и одлучна во изборот, а не ретко се избира и комбинации за сигурни дами полни со самдоверба. Па така, модната соработничка на Сара овојпат ја преобрази во секси сирена во провидна црна тоалета од тантела.