Македонија
2. November 2021 - 10:33

Превртено возило кај Триумфална

Сообраќајна несреќа вчеравечер се случила кај Порта Македонија во центарот на Скопје.

Според објавеното видео на местото на сообраќајката имаше превртено едно возило, додека пак полицијата вршеше увид на местото. На местото на настанот присутна беше и Брзата помош.