Балкан
18. May 2022 - 18:31

Нови Сад: Маж легна на булевар и го блокираше сообраќајот | ФОТО

На социјалните мрежи се прошири фотографија од една несекојдневна ситуација во српскиот град Нови Сад, на која се гледа маж кој лежи среде булевар.

Повозрасен маж легна на булевар и го блокираше сообраќајот во центарот на градот.

„Непознат маж легна на булевар и го блокираше сообраќајот, а притоа го загрози својот, но и животите на другите учесници во сообраќајот“, објави nsuzivo.rs.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NS Uživo (@nsuzivo.rs)