Џет-Сет
11. July 2015 - 9:15

Нова тепачка во „Малдиви“, Мики го претепа Иван

Нова тепачка изби во реалното шоу „Малдиви“. Овој пат актери беа Мики Ѓуричиќ и Иван Гавриловиќ, а пчеларот го удираше пејачот со тупаници.

Иван се обиде да прераскаже една ситуација која се случила во куќата, меѓутоа Мику константно го прекунуваше.

-Ало сељаку еден, чекај да завршам, сељачите, му рече Иван на Мики по што тој збесна и му удри бокс во глава. Мики го тепаше без престан и во тој момент беше прекинат преносот во живо.

Мики потоа од страна на продукцијата беше префрлен во Купиново, а тој постојано велел: Не ми требаше ова, не смеев да ги удрам.

За потсетување, дека Мики и претходно се тепал во реалните шоу емисии по што секогаш се каел.