Џет-Сет
7. May 2017 - 19:59

Мадона целосно гола: Се соблече на 58. години и го урна Инстаграм/18+

Славната пејачка Мадона е во својата 58. година но за изгледот ќе и позавидат многу двојно помлади колешки.

На својот Инстаграм профил, кралицата на попот ги изненади сите. Објави фотографија на своето голо тело со кратка порака „Злато“.

Со оваа фотографија предизвика бројни коментари на своите следбеници кои се воодушевија од она што го видоа: