Џет-Сет
14. August 2015 - 18:37

Анастасија повторно со селфи после секс - Што ќе каже Цеца на тоа!

Анастасија Ражнатовиќ и Костадин Терзиќ секојдневно ја искажуваат межусебната љубов.

Ќерката на Цеца не се одвојува од својот сакан, а на социјалните мрежи секојдневно објавува романтични фотографии со него.

Парот се одмори во Турција и во Црна Гора, а изгледа едвај чекаа да се вратат во Белград за да ги искажат емоциите на поинаков начин.

Што ќе каже Цеца за фотографијата останува да видиме.