Џет-Сет
29. August 2016 - 23:10

Амбер Роуз со шокантна изјава - Јас сум секс...

 
Поранешната девојка на Канје Вест, 32-годишната Амбер Роуз го шокираше светот со изјавата дека не знае со колку мажи има спиено.
 
Таа отворено проговори за својот сексуален живот.
 
-Имам 32 години, секаде сум била и немам време да седам и да бројам со колку мажи сум спиела. Ние жените, сме доволно паметни, тоа да го скриеме, за разлика од мажите, појасни Роуз.
 
Таа дури откри и пикантни детали
 
-Многу пати пенисот беше кратко во мене. Дали тоа се рачуна, низ смеа прашува поранешната стриптизерка.
 
Таа исто така тврди дека е секс кралица.