Џет-Сет
16. December 2016 - 14:08

Жена, мајка, домаќинка, ѕвезда, кралица...Наташа Малинкова

Пејачката која годинава го имаше најслушаниот хит испеан од женски вокал во Македонија речиси нема ден да не се покаже во ново светло. Покрај несомнените вокални квалитети, Наташа Малинкова големо внимание посветува и на својот изглед и имиџ.

15267659_10211241005409849_1289050835468122116_n

Постојано стокмена во нова гардероба, модерно облечена, со нова фризура, накит или некој друг  детал кој и го збогатува модниот декор, за згодната кавадарчанка како да нема ниту пауза ниту одмор. Катаден нови фотографии на социјалните мрежи од нејзините активности или подготовките за нив.

15420968_10211295576694097_265574088333109689_n

„Боите ми значат. .. Тоа значи како јас се чувствувам“! – ќе напише Наташа.

15578415_10211398226300273_6104776755643158731_n

Жена, мајка, домаќинка, ѕвезда, кралица… Веројатно внимава да биде се’ во едно! Како и што внимава на стилот, додека го билда сексапилот!

Вистина.мк