Живот
10. February 2017 - 23:47

Водителка скокна и покажа дека не носи ништо под фустанот!

Мексиканската водителка Арасели Ордаз Кампос, позната како Гомита, во шоу програмата „Es Show“ се залета и скокна на душек, а многумина на социјалните мрежи шпекулираат дека под фустанот не носела ништо!

Погледнете го видеото, и ќе видите дека како и самата таа да сфати дека покажала премногу, што е особено непријатно бидејќи во публиката имало многу мали деца со нивните родители.

Гомита стана славна во Мексико откако ослабна 15 килограми и на социјалните мрежи почна да објавува фотогрфаии на кои е разголена. На Инстаграм има еден милион следбеници!