Џет-Сет
9. September 2015 - 23:25

Учи од постарите: И таа топлес најави албум

Популарната Селена Гомез објави провокативна црно- бела фотографија од неа, со цел да го најави новиот албум.

23- годишната убавица со своето разголено тело на оваа фотографија која ќе биде на омотот на албумот, им најави на фановите дека на 9 октомври излегува нејзиниот нов албум.