Бизарно но вистинито
20. јуни 2016 - 11:11

Скриен меѓу паркираните автомобили, манијак имаше секс со асфалтот/18+

Некои мажи имаат секс со жени, некои со кукли на дување, а еден од Нов Зеланд решил да прога секс со асфалтот.

Тој „срамежливо“ се пикнал меќу паркираните автомобили пред една зграда и тргна во акција. Меѓутоа, некој друг успеал да го сними и да го закачи на ЈуТјуб.

-Еве што затекнавме кога стигнавме утрово на работа. Секс во живо..Неговиот пријател го набљудува, а тој го е*е асфалтот, коментираше снимателот.