Џет-Сет
30. January 2018 - 12:56

Секси и провокативно: Јелена Розга позираше во проѕирен фустан

Една од најпопуларните пејачки на Балканот вешто покажува дека освен со добриот вокал може да се пофали и со нешто друго.

Таа гордо покажува своето тело и покрај своите 40 години, а мораме да признаеме дека изгледа фантастично.

По раскинувањето со Стјепан Хаусер, стана една од најпосакуваните жени, а бројот на нејзините обожаватели на Инстаграм секојдневно расте.

Розга ги почасти своите фанови со снимка во проѕирен чипкаст фустан, а во прв план е нејзиниот задник. По објавувањето на снимката нејзините фанови не штедеа на комплименти.

Во продолжение погледнете го краткото видео што таа го објави на нејзиниот Инстаграм профил.

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on