Џет-Сет
23. November 2015 - 18:21

Рита Ора: "Сакам да имам секс со неа па мирно да умрам!"

 
Рита Ора, американската пејачка со косовско потекло, призна јавно дека сака да спие со Мадона и дека тоа и е желба одамна. Убавата русокоса јавно изјави дека сака да биде интимна со Мадона, на која цел живот и се восхитува, и дека ако има шанса, не би размислувала воопшто за тоа.
 
- Јас би сакала да имам секс со Мадона. Барем тогаш ќе умрам на раат. Ќе можам да се фалам дека сум спиела со таква дива, изјави Рита во гостувањето во една емисија.
 
Инаку, Мадона е позната по провокативните настапи во кои ги вклучува помладите колешки.