Џет-Сет
28. јуни 2016 - 10:25

Радост во домот на Јохан и Соња

Деновиве Соња Тарчуловска го прослави првиот роденден на нејзината ќеркичка Јоана со своите ќерки и сопругот Јохан.
 
Виолетовата боја беше главна во аранжманот на роденденската прослава.
 
Сите три принцези беа исто облечени.