Македонија
13. May 2024 - 17:58

Претепан вработен во казино од три лица на кои им бил забранет влезот

Денеска  во 00.20 часот во СВР Скопје, А.М.(41) од Скопје пријавил дека на вчера околу 23.50 часот, пред казино на подрачјето на Центар каде работел, бил физички нападнат од три лица, кои претходно имале забрана за влез во објектот.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.