Живот
28. August 2017 - 18:10

Оваа девојка го има најголемиот задник во светот - Кога ќе го видите, нема да може да дојдете при себе

 
Една девојка на Инстаграм преку ноќ стана  интернет сензација откако објави фотографии од својот задник, кој верувале или не е неверојатни 180 сантиметри!
 
На фотографиите, девојката по име „Рејлин“ позира и го покажува нејзиниот најголем адут, а многумина помислија дека се работи за обработени фотографии.
 
За да им го докаже спротвното, девојката сподели и ВИДЕО!