Џет-Сет
12. August 2015 - 20:41

Ова ретко се гледа: Кој успеа да ја соблече Јелена Томашевиќ?

Сонцето ја соблече и Јелена Томашевиќ. Поп ѕвездата Јелена Томашевиќ и нејзиниот сопруг актерот Иван Босилиќ, решиле овој пат одморот да им биде на полуостровот Халкидики, каде уживаат во морската магија. 
 
Пејачката со фановите на споцијалните мрежи сподели дел од атмосферата  од одморот, но овој пат во доста сексипилно издание. Погледнете...