Џет-Сет
13. July 2015 - 13:29

На Карлеуша и ѕирна брадавицата

Пејачката Јелена Карлеуша посака да се пофали со новиот накит кој ја краси нејзината глава, меѓутоа нејзините фанови на секси фотографијата видоа нешто друго.

Вакво предизвикување на внимание од страна на Карлеуша не е за чудење, зошто познато е дека таа преку социјалните мрежи секојдневно ја известува јавноста што си облекла или не, како и каде излегла.

Со оглед на тоа дека пред нас се врели летни денови, од неа се очекуваат уште многу разголени слики.