Џет-Сет
6. April 2017 - 9:40

Малечката провоцира: Ќерката на Топалко во град излезе без гаќички

Ќерката на Милан Топаловиќ Топалко не престанува да ја шокира јавноста.

За неа наголемо се пишува за аферите што ги има со колегите на својот татко, а провоцира и со изгледот, а последно што објави е фотографија на која нема гаѓи.

Хелена се пофали со фустан со врзување и ја пофали работата на водителката Оља Црногорец, која сега се занимава со креирање.

-Тешко е да се надмине Оља, но јас се потрудив, напиша Хелена во описот на фотографијата која ја објави на Инстаграм.

Да потестиме, Топалко неодамна ја шокираше јавноста со начинот на кој ја претстави својата ќерка во спотот за песната „Љубавна терапија“.