Македонија
26. јуни 2022 - 17:06

Мајка пријавила дека син ѝ ја нападнал пред угостителски објект во Драчево

На 25.06.2022 во 20.30 часот во Полициска станица Драчево В.В.(55) од Скопје пријавила дека околу 19.30 часот, пред угостителски објект на подрачјето на Драчево, поради претходно недоразбирање, била физички нападната од нејзиниот син Д.Р.(29), стои во соопштение од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.