Џет-Сет
5. November 2016 - 12:40

Карлеуша објави најемотивна фотографија досега, фановите воодушевени

Јелена Карлеуша на Инстаграм објави трогателна семејна фотографија, која предизвика вистинско воодушевување меѓу нејзините фанови кои ги следат нејзините објави на социјалните мрежи.

Јелена не коментираше многу, немаше ни потреба, зошто со фотографијата ги разнежни сите.

Се работи за моментот кога нејзиниот сопруг Душко Тошиќ стигнал дома, при што неговите ќерки Атина и Ника му притрчале во прегратка.

-Тато е дома, напиша Јелена и кажа се.