Џет-Сет
19. July 2017 - 16:19

Какво тело Селма има - Пејачката покажа колку е секси кога ќе се соблече

Пејачката е позната по тоа што од година во година изгледа се подобро, па така често своето тело го става во прв план.

Селма Бајрами има линија како извајана па и стомачни мускули, што е резултат на вежбање во теретана.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија во костим за капање на која изгледа перфектно, што потврдија и нејзините верни следбенции на социјалните мрежи.