Македонија
1. September 2015 - 12:18

Исчезна жена во Прилеп

На 31.08.2015 година во Полициската станица - Прилеп З.Б.(40) пријавила дека на 27.08.2015 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга В.Б.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.