Македонија
22. September 2022 - 20:26

Групна тепачка во автобус на ЈСП во Кисела Вода

Неколку лица се повредени вчерва во автобус на ЈСП со број 51 во Кисела Вода, пренесува 24 Инфо.

Автобусот во моментов е исклучен од сообраќај, а на терен е излезена и полицијата. Како што пренесува порталот дел од присутните нападнале и новинарска екипа.