Џет-Сет
24. January 2017 - 10:23

Цеца слуша се што ќе и каже синот: Еве како Вељко ја малтретира Цеца во автомобил

Светлана Цеца Ражнатовиќ има одличен однос со своите деца Вељко и Анастасија, а во последно време се почесто одлучуваат каква музика мора да слуша пејачката.

Вељко објави видео на Инстаграм на кое се слуша хитот "Headlines" на американскиот рапер Дрејк.

"И мајка мора "Headlines" да знае",  напиша младиот Ражнатовиќ во коментарот со снимката на кој се гледа како фолк дивата ужива во хитот на Дрејк.