Џет-Сет
16. April 2018 - 10:13

Цеца објави снимка која го воодушеви регионот: А потоа го покажа мажот кому му ја подари својата љубов

Светлана Цеца  Ражнатовиќ објави видео од прославата на внуците Илија и Петар кој ги воодушеви нејзините фанови.

Имено, на видеото се гледа како Цеца танцува со својата сестра Лидија. Тие двете се нераздвојни и си се поддршка една на друга, а со ова видео покажаа колку ги ценат семејните вредности.

 

Цеца објави и фотографија со мажот кому му го подари своето срце, само пријателски.

Имено, станува збор за фотографот и режисер Милош Надаџин, долгогодишен соработник и пријател на Цеца.

„Љубов. Љубов. Голема љубов засекогаш“, напиша фолк дивата во коментарот под фотографијата.