Џет-Сет
4. October 2017 - 22:50

Без шминка, ама и без градник: Вака Елена го започнува утрото!

Пејачката Елена Петреска изненади со фотографија на која покажа како го започнува денот.
 
Без шминка, но и без градник, пејачката се релаксира со масажа во салон за убавина.
 
И додека обожавателите останаа изненадени, Елена уживаше за сите пари.