Џет-Сет
29. јуни 2017 - 12:14

Аца Лукас потврди дека се разведува - погледнете како се појави во јавност

Фолкерот Аца Лукас како што пишуваат српските медиуми, потврдил дека се разведува, а по финалето на Ѕвездите на Гранд, каде седеше во судиското столче, се појавил пред медиумите нерасположен и вознемирен.

Тој се шетал од еден крај на улицата на друг и викал по новинарите: Само ме сликата, можете и во ВЦ со мене?

Деновиве тој е на мета на медиумите откако се дозна дека сопругата го изневерила.