Бизарно но вистинито
24. May 2016 - 12:50

Жестока тепачка меѓу две скоро голи девојки на паркинг

Видео од жестока тепачка меѓу две скоро голи девојки ни доаѓа од Велика Британија, ова видео стана вистински хит на интернет. Оние кои поминуваа беа шокирани од глетката, тие во текот на тепачката ги покажаа градите, меѓуножјето и задникот.

Тепачката ја прекинале момците кои го снимале ова.