Македонија
26. December 2018 - 17:22

Возило стои превртено на кров – тешка несреќа попладнево кај Континентал

Страшна сообраќајка се случи попладнево кај хотелот Континентал во Скопје.
 
Според фотографијата објавена од страна на корисници на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам се гледа дека возило е превртено на кров.
 
Засега не се знае дали има повредени и како дошло до несреќата.