Џет-Сет
12. January 2018 - 16:24

Трагедија во семејството на Никола Роквиќ

Пејачот Никола Роквиќ на своите фанови на Инстаграм им соопшти една тажна вест која потресе многумина.

Имено станува збор за еден член од нивното семејство кое го напуштило овој свет.

Станува збор за дедото на Никола и Марко Роквиќ кој починал вчера во текот на денот.

-Среќен пат драги мој, напиша на својот Инстаграм профил пејачот Никола, по што следеа бројни коментари и сочувство.