Македонија
27. August 2017 - 11:36

Трагедија во Охрид: Двегодишно дете мртво донесено во болница

Двегодишно дете без знаци на живот е донесено доцна синоќа околу 23:50 часот во Медицинскиот центар - Охрид, соопшти МВР.

По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.