Живот
7. September 2016 - 13:49

Таа го имаше првиот секс во Големиот брат - На ќерката и даде неверојатно име, а сега чека уште едно дете!

Шармантната водителка Ена Попов која се прослави во 2006. година во реалното шоу Големиот брат кога имаше секс со познатиот диџеј од Брус, Марко Миљковиќ, повторно е бремена, а радосната вест ја објави на својот Инстаграм профил.
 
За потсетување, Ена и Марко привлекоа големо внимание со својата врска во реалното шоу, но на крајот љубовната романса не им помогна да победат.
 
Сепак, нивната акција под прекривката се уште се раскажува...
За кратко време по Големиот брат тие двајца раскинаа. Ена почна да работи како водителка во телевизија, додека Марко исчезна од јавниот живот.
 
Во февруари 2015.година Ена и Ненад Чанак добија ќерка која ја крстија по пејачката Ријана, а да биде уште посмешно, Ена претходно самата си го честиташе раѓањето на ќерката...
Откако водителката објави нова слика од одмор, една пријателка ја прашала дали е бремена, а Ена одговорила...
 
- Не, само сум дебела. Се шегувам, ДА, бремена сум!