Џет-Сет
3. November 2016 - 21:54

Таа е новата кралица на Инстаграм, сите заборавија на Ким Кардашијан

Џенифер Лопез е позната по својот атрактивен изглед, а со новата провокативна фотографија изгледа дека ќе го урне интернетот.

Пејачката неодамна ја раскина врската со 15-години помладиот кореограф Каспер Смарт, а нема сомнение дека е подготвена да продолжи понатаму. Џеј Ло објави секси селги кое за помалку од еден час собра над 400.000 лајкови.

Лопез со овој потег дефинитивно ќе ја фрли во заборав Ким Кардашијан, позната по секси селфи фотографиите.