Живот
16. November 2018 - 11:46

Скандал: Кралското семејство ова сакаше да го сокрие - се појавија приватни фотографии на Меган од нејзината спална соба

Војводката Меган Меркл е под лупа на јавноста откако објави дека е во врска со принцот Хари. 
 
Сега поголема бура направија приватните фотографии на Меган кои беа објавени на социјалните мрежи, а на нив таа изгледа како и секоја просечна личност. 
 
Само што таа повеќе не е обична, таа е член на кралското семејство, а правилата се многу строги. 
 
Таа по влегувањето во кралското семејство ги избриша сите профили на социјалните мрежи но фотографиите на кои таа спие, пие вино и се забавува, сепак успеаа повторно да се појават на Интернет. 
 
Меган за оваа забава сеуште се нема огласено, а прашање е како овој пат кралицата ќе реагира.