Џет-Сет
13. April 2016 - 9:38

Синот на Цеца се пофали со селфи после секс

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко и неговата девојка Маша Терзиќ повторно уживаат во љубовта и не кријат колку се среќни што повторно се заедно.
Нивните следбеници на социјалните мрежи сигурно не очекуваа ваква фотографија, селфи на кое се голи во кревет.