Џет-Сет
24. August 2015 - 19:15

Роналдо сепак платил за секс - Мис Бум Бум откри како ја поминале ноќта!

Андреса Урах во својата биографија отрила каков е португалецот во кревет.
 
Светските медиуми овие денови пишуваат за најпознатиот задник на Бразил, Андреса Урах која славата ја стекна по аферата со Кристијано Роналдо, која сега открива каков е во кревет најдобрит фудбалер на светот.
 
Нејзината биографија ја објави веднаш по операцијата за вградување на импланти во задникот во која за малце ќе го загубеше животот. 
 
Биографијата предизвика разни реакции ширум светот но највеќе во нејзината родна земја.
 
Атрактивната Андреса во книгата „Умрев за да живеам“ открива дека се занимавала со елитна проституција, колку била нејзината тарифа, кои се познати личности биле нејзини клиенти итн.
 
Андреса открива и како се запознала со ѕвездата на Реал, Кристијано Роналдо и како ја поминале ноќта. Состанокот бил во Мадрид по препорака која Роналдо ја добил од други фудбалери кои веќе биле клиенти на  Мис Буб Буб.
 
- Додека се возев во лифтот срцето ми отчукуваше брзо, бев свесна дека секунди ме делат од запознавање со Роналдо. Ми ја отвори вратата од хотелската соба со насмевка на лицето и ме покани да влезам. Кратко разговаравме а веднаш потоа само ме зграби.
 
- Беше тоа груб и див секс, спротивно од она што замислував. Роналдо е агресивен во креветот. Сексот траеше помалку од еден час - напишала Андреса во нејзината книга.
 
Сепак она што најмногу ја интересираше јавноста го доби како одговор а тоа е дека Роналдо морал да плати за сексот со Андреса.