Џет-Сет
25. January 2016 - 16:14

Рита Ора на црвениот тепих во минијатурен црвен фустан без гаќички!

Познатата пејачка Рита Ора дефинитивно знае како да го украде вниманието на својата конкуренција па дури и на манекенките чија работа е да бидат во центарот на вниманието.
 
На модна ревија на Версаче која вчера ја гледала во Париз, Рита Ора се појавила во неверојатен минијатурен фустан кој бил бил одвоен со цел јасно да покаже дека таа не носи гаќички.
 
Погледнете: