Џет-Сет
23. September 2016 - 11:29

Прославата изгледаше како свадба - На познатата фолкерка и пееја на уво

Александра Пријовиќ, девојката на синот на Лепа Брена, го прослави својот роденден. Убавата пејачка во одлично друштво, со саканиот, пријателите од страдата и свекрвата која и пееше на увце, си помина одлично.
 
Прославата изгледаше повеќе на свадба.