Бизарно но вистинито
25. May 2016 - 13:41

Пресече желка на половина, но пред да го испушти здивот успеа да му се одмазди

Се појави вознемирувачко видео на Јутјуб на кое се гледа како еден несовесен човек сече желка, но таа и со последните сили успеа да му се одмазди. 

Погледнете...