Џет-Сет
21. July 2015 - 14:42

Познатата старлета утринското кафе го испи гола!

Сексипилната старлета Станија Добројевиќ објави фотографија на Инстаграм, каде пие кафе.

Станија често може да се види разголена, но овој пат таа пие кафе целосно гола.