Џет-Сет
14. March 2018 - 13:11

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан не запира - повторно откри нови интимни детали за животот на пејачката

Учесникот на шестата сезона на ријалити шоуто „Парови“, Иван Маринковиќ, одлучи да открие детали од својата приватност и пропаднатиот брак.

Иван раскажа каде го имал првиот секс со поранешната сопруга Гоца Тржан. Инаку, ова не е првпат Маринковиќ да изнесува детали за бракот со поп-пејачката.

На повеќето учесници им беше интересно да слушаат додека Иван открива дека тој прв секс се случил на јавно место и тоа не необично.

-Тоа се случи во Домот на синдикати, кажа Иван и додаде дека било романтични.

Еве ја снимката од реалното шоу: