Џет-Сет
14. February 2017 - 21:13

Погодете која е? Ова девојче сега е секс бомба, мажена за фудбалер

Девојчето од оваа слика е вистинска енигма за сите љубители на фудбалот, но ретко кој може да препознае дека ова девојче денеска е најпознатата навивачка на светот - Лариса Рикелме!

Атрактивната Лариса која се прослави на светското првенство во Јужноафриканската републиак како жешка навивачка на Парагвај, каде и да се појави жари и пали.

Мажена е за фудбалерот Џонатан Фабро кој настапува за мексиканскиот Чиапас.

Позната е по скандалозното однесување и без ронка срам гостува по телевизиските емисии каде се изведува стриптиз.