Живот
11. January 2017 - 15:42

Погледнете кој ја грее Марија Шерифовиќ во овие студени денови

Ладни денови и снег овие денови го зафатија Белград, па така и популарната пејачка Марија Шерифовиќ одлучила да не излегува од својот топол дом. Позанто е дека поп ѕвездата го обожава своето куче Роби, па така на својот фејсбук профил овјавила фотограија како со својот миленик ужива дома. Тие двајца се чини дека се нераздвоени, со оглед дека Марија секојдневно на социјалните мрежи објавува слики и снимки од својот миленик.