Џет-Сет
12. јуни 2017 - 14:43

ОВА РЕТКО СЕ ГЛЕДА: Марија Шерифовиќ ослабе и се соблече во бикини!

Марија Шерифовиќ е позната по тоа што знае да направи одлично шоу, било да се работи за приватна забава, на телевизија или на социјалните мрежи.

Членот на „Ѕвездите на Гранд“ ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со нето што не го прави често: Марија се соблече во бикини.