Живот
9. February 2017 - 17:03

Најмладиот милијардер во светот се чува за првата брачна ноќ

Австралискиот супермодел Миранда Кер верена е за ко-основачот на Снапчат, Еван Шпигел, но според она што неодамна таа неодамна го изјави, тие никокаш немале секс, туку се чуваат за првата брачна ноќ.

Во интервју за „The Times“, Кер (33) призна дека нејзиниот седум години помлад вереник, најмлад милионер во светот, е многу традиционален и имплицираше дека никогаш немале секс.

Манекенката која има син со актерот Орландо Блум, Шпигел го запознала пред три години, а кон крајот на 2017 година планират да се венчаат. На прашањето дали планира второ дете, таа одговори: „Засега не. Не додека не се венчаме. Мојот партнер е многу традиционален“.

На дополнителното прашање дали значи дека апстинираат од секс, таа целосно се збуни.

- Не можеме... Мислам, ние само... Чекаме, рече таа.